PGW PAWLAK

O nas

Przedsiębiorstwo Geologiczno Wiertnicze PAWLAK powstało w październiku 1998 r. Na początku swojej działalności PGW PAWLAK było niewielką firmą specjalizującą się w wykonywaniu prac wiertniczych. Z czasem zdobywaliśmy cenne doświadczenie i poszerzaliśmy swoją dzialaność. Obecnie specjalizujemy się nie tylko w pracach terenowych, ale także posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która prowadzi profesjonalną działalność w zakresie prac terenowych i dokumentowania wynikowego z wykonanych prac.

Dzięki doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom prowadzimy kompleksową obsługę geotechniczną oraz geologiczno-inżynierską.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tym jakie prace wykonujemy w powyższym zakresie, zapraszamy tutaj.

Specjalizujemy się także w pracach wiertniczych prowadzonych w celu rozpoznania złóż, montażu piezometrów i inklinometrów oraz konstrukcji do badań spejsmicznych typu cross-hole i down-hole. Wykonujemy także prace odwodnieniowe oraz mikropale. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce OFERTA.

Wykonywaliśmy prace terenowe oraz dokumentacyjne dla różnych obiektów budowlanych: linii kolejowych, dróg różnej kategorii (również autostrad), kartografii geologicznej oraz dokumentowania złóż.

Więcej informacji o zrealizowanych przez nas projektach znajdziesz tutaj.

Zapraszamy do współpracy!


Nasi klienci

Przedsiębiorstwo Geologiczno Wiertnicze PAWLAK
ul. Wolbromska 7, 03-680 Warszawa
601 991 098
biuro@pgwpawlak.pl
Biuro czynne
7:00 - 15:00
Jesteśmy członkiemPolskiego Zrzeszenia Wykonawców Badań Podłoża Gruntowego
.
Oferta
Badanie gruntu pod budowę domu Legionowo
GEOLOGIA INŻYNIERSKA I GEOTECHNIKA
HYDROGEOLOGIA
GEOLOGIA ZŁOŻOWA
OCHRONA ŚRODOWISKA
PRACE GEOINŻYNIERYJNE
PRACE WIERTNICZE
Badania specjalistyczne
Domki jednorodzinne
Krótko o nas
Jesteśmy na rynku od 1998 r. Świadczymy usługi w zakresie geotechniki i geologii inżynierskiej, hydrogeologii, geologii złożowej. Specjalizujemy się zarówno w pracach polowych, jak i kompleksowej obsłudze inwestycji od strony formalnej. Zapraszamy do współpracy!
Więcej
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?