O nas

Przedsiębiorstwo Geologiczno Wiertnicze PAWLAK

…powstało w październiku 1998 r. Na początku swojej działalności PGW PAWLAK było niewielką firmą specjalizującą się w wykonywaniu prac wiertniczych. Z czasem zdobywaliśmy cenne doświadczenie i poszerzaliśmy swoją dzialaność. Obecnie specjalizujemy się nie tylko w pracach terenowych, ale także posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która prowadzi profesjonalną działalność w zakresie prac terenowych i dokumentowania wynikowego z wykonanych prac.

Dzięki doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom prowadzimy kompleksową obsługę geotechniczną oraz geologiczno-inżynierską.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tym jakie prace wykonujemy w powyższym zakresie, zapraszamy tutaj.

Specjalizujemy się także w pracach wiertniczych prowadzonych w celu rozpoznania złóż, montażu piezometrów i inklinometrów oraz konstrukcji do badań spejsmicznych typu cross-hole i down-hole. Wykonujemy także prace odwodnieniowe oraz mikropale. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce OFERTA.

Wykonywaliśmy prace terenowe oraz dokumentacyjne dla różnych obiektów budowlanych: linii kolejowych, dróg różnej kategorii (również autostrad), kartografii geologicznej oraz dokumentowania złóż.

Więcej informacji o zrealizowanych przez nas projektach znajdziesz tutaj.

Zapraszamy do współpracy!

Nasi klienci

państwowy instytut badawczy
abesim
instytut geofizyki polskiej akademii nauk
pondus
wosly
menard
prb