Park maszynowy

prace wiertnicze

MWG-6

Małogabarytowa wiertnica gąsienicowa służy do wiercenia metodami: świdrem ślimakowym na sucho, z rurami osłonowymi, oczyszczanie otworu z użyciem szlamówki, z płuczką (prawy obieg płuczki), wiercenie obrotowo-udarowe żerdziami iniekcyjnymi samowiercącymi. Głębokość wiercenia: ok. 60 m Maszyna ponadto pozwala na wykowanie mikropali z iniekcją zaczynu cementowego
Czytaj dalejMWG-6

WIRTH B1A

Wiertnica samochodowa Wirth-B1a umożliwia: wiercenie świdrem ślimakowym na sucho z jednoczesnym wciskaniem rur okładzinowych, z użyciem świdra rurowego, pogłębianie i oczyszczanie otworów za pomocą szlamówki z jednoczesnym wciskaniem rur okładzinowych, wiercenie z użyciem płuczki (prawy obieg), wiercenie gryzerem, wiercenie otworów z użyciem młotka pneumatycznego.
Czytaj dalejWIRTH B1A

Klemm

Wiertnica, kotwiarka gąsienicowa Klemm umożliwia: wiercenie żerdziami iniekcyjnymi samowiercącymi, wiercenie świdrem ślimakowym na sucho, wiercenie z użyciem płuczki.
Czytaj dalejKlemm

H25S.MP

Wiertnica samochodowa H25S.MP umożliwia: wiercenia ślimakowe na sucho, z rurami osłonowymi, oczyszczanie otworu z użyciem szlamówki, z płuczką (prawy obieg płuczki), wiercenie żerdziami iniekcyjnymi. Głębokość wiercenia: ok. 60 m
Czytaj dalejH25S.MP

WIRTH ECO 1

Wiertnica samochodowa Wirth ECO 1 umożliwia: wiercenie świdrem ślimakowym na sucho z jednoczesnym wciskaniem rur okładzinowych, z użyciem świdra rurowego, pogłębianie i oczyszczanie otworów za pomocą szlamówki z jednoczesnym wciskaniem rur okładzinowych, wiercenie rdzeniowe z użyciem płuczki (prawy obieg), wiercenie gryzerem.
Czytaj dalejWIRTH ECO 1